Львівські традиції, досвід кількох поколінь — втілені у солодощах!
МЕНЮ

Аби досягнути досконалості, потрібен час та зосередженість на деталях. Наше солодке — це праця і досвід кількох поколінь, тисячі спроб, осяянь, ретельний добір — смаків, відтінків, ароматів, відчуттів.


Вечір за вечором, жінки, а інколи й чоловіки, шліфували свою майстерність у створенні того, що є таким самим атрибутом високої цивілізації, як парфуми чи примхливий дизайн, але пережило добу найсуворіших випробувань, було розрадою, надією та промінчиком щастя у роки лиха.


Ця майстерність у створенні солодкого дійшла до нас десь через сімейні традиції, десь — через старі зворушливі зошити з рецептами, й завдяки людям, які за будь-яких обставин намагалися зберігати гідність, раділи життю та наповнювали простір довкола себе досконалістю, навіть якщо єдиною можливою досконалістю був запах запечених у тісті яблук.

Ми віримо, що існує лише два різновиди випічки — домашня та інша. У нас — домашня. І ви можете забрати її з собою, у свій дім чи у дім ваших близьких та друзів. Замовити Кенді Бар для великих подій: ювілею, весілля, інших урочистостей, варто за два тижні до події.

Багато років Цукерня готує для своїх клієнтів спеціальну святкову випічку — пампухи на Різдво та паску на Великдень. Аби догодити величезній кількості охочих, ми приймаємо замовлення за місяць до свят!
Наші контакти
Львів, вул Староєврейська, 3а


+38 098 41 05 088 (viber, telegram)
Made on
Tilda