Олексій, 11-12-11 15:09:
Привіт Цукерня!!!! Радий, що є в Україні такий заклад)))) дуже подобається атмосфера! смачнющі солодощі))))) ще хочу зазначити ваш високий рівень обслуговування: дуже добре підібраний персонал!! у Вас працює дуже привітна та хороша дівчинка Анічка, з дуже гарною зачіскою)) були у Вас літом на терасі, милувались вечірнім Львовом))) і ось ця дівчинка створила настільки хороший настрій, що нам не захотілось йти від Вас... Велике Вам спасибі))) скоро знову завітаємо до Львова у цукерню!!!))
Леся, 24-11-11 12:13:
Дякуюємо за те, що ви є! У "Цукерні" найсмачніші тістечка, які я коли-небудь куштувала раніше! Найбільше цінує натуральність у порівнянні з іншими кафе! І вибір... Найбільше сподобався торт Шварцвальдський )
Вікторія, 09-11-11 09:04:
Нещодавно побувала у Івано-Франківську. Блукаючи затишними вулицями мріяла про щось смачненьке... І тут я натрапила на "Цукерню"! Цей заклад приємно здивував як широким вибором солодощів, так і затишним дизайном. Хотілося всього й одразу!:) Неймовірно смачно,"Цукерня" назавжди у моєму серці!!!
Bill, 20-10-11 18:54:
Cukierna is wonderful. The food and atmosphere are superb. The service is excellent, and I especially would like to thank Natalia for making me feel welcome. I hope to come back soon and enjoy it again.
Тетяна, 19-10-11 16:00:
Скажіть, будь ласка, " Цукерня" буде працювать 1 січня

Добавить комментарий

*
*


*
* - необходимое для заполнения поле
ГоловнаE-Mail